Pytania/problemy - wątek do zadawania pytań

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Kubek234, Aug 19, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. kapiurb9

  kapiurb9 User

  Kiedy chcę sprzedać pszenice(nie wiem jak jest z innymi produktami) i wystawiam ofertę raz cenę za sztukę mam wyższą raz niższą od czego to zależy?
   
 2. Kubek234

  Kubek234 User

  Każdy towar ma swoją wartość. Dlatego pszenica, którą wystawiasz ma inną sugerowaną cenę jak np. pomidory. Mam nadzieję, że wyjaśniłem :)
   
 3. kapiurb9

  kapiurb9 User

  Rozumiem, mi chodzi o to, że raz cenę za sztukę tej pszenicy mogę dać maksymaknie 38. Raz 35 a czasem na rynku widziałem za 45 a to jest różnica bo zamiast zarobić np 500 tysięcy na sprzedaży zarobię 400 tysięcy.
   
 4. T.STARK

  T.STARK User

  Cena maksymalna ustalana jest odgórnie chyba poprzez jakiś skrypt w grze i nie można wystawić po cenie większej niż maksymalna. W informacjach dotyczących kursu podawana jest ta wartość jak i średnia cena produktu zależna bodajże od popytu.
   
  kapiurb9 likes this.
 5. Whita

  Whita User

  Witam. Jestem nowym graczem i mam problem z zachowaniem odpowiedniej ilości walut. Wykonuje początkowe misje kolejno wg instrukcji ale niektóre z nich zabierają za dużo metro dolarów. Musze robic początkowe misje wg zalecen które dostaje czy powinnam iść inaczej, pomijając niektóre i chomikowac metro dolary? Tak samo poszerzenie ziemi uprawnej, w którą strone iść w lewo w góre w prawo? Oplaca sie poszerzac ziemie dla tych duzych budynków? Z góry dzięki za rady :(
   
  Lideczka676 likes this.
 6. Sheyk20

  Sheyk20 User

  O pani, toż tu sami mistrzowie na najwyższych poziomach zostali :) Gdzież oni pamiętają co robili lat temu kilka. Ja ze swoich wspomnień pamiętam, że leciałem po kolei z misjami - nawet jak dużo chłonęło MD, to się zwracało później. Co do kierunku, to chyba w prawika najlepiej - w prawą górę i prawy dół są przejścia do innych części miasta.
   
  Lideczka676 likes this.
 7. T.STARK

  T.STARK User

  Nie pamiętam, abym musiał przeznaczać md na wykonanie jakiejkolwiek misji - można to zrobić w celu szybszego wykonania misji bądź natychmiastowego ich wykonania - ale co to za satysfakcja???
  Udzielanie rad komuś jak budować miasto nie ma sensu, ale najlepiej jak we wszystkim kierować się zdrowym rozsądkiem i dostępnymi środkami:rolleyes:
   
 8. -ara

  -ara User

  HELP-blocked buildings . id9752465
   
 9. Kubek234

  Kubek234 User

  Z tym niestety nic nie jesteśmy w stanie zrobić. Skontaktuj się z pomocą techniczną (przycisk w górnym prawym rogu w grze ze znakiem zapytania skieruje Cie do formularza zgłoszenia problemu pomocy technicznej)
   
 10. rekin2225

  rekin2225 User

  WITAM!!!!
  CZY KTOS SIE ORIENTUJE JAK WYLONCZYC BLOKADE REKLAM ,MAM PROBLEM Z OGLADANIEM ,CZASAMI DA RADE CO 24 GODZINY OGLADNOC A CZASAMI NAWET 2 TYGODNIE NIE DA RADY ,PROSZE O JAKIES WZKAZOWKI JAK TO MOZNA OGARNAC
   
 11. Jeśli chodzi ci o kino, to nie jest to wina blokady, ale braku filmów od sponsorów.
   
 12. Co mam zrobić, jak wyciąłem wszystkie drzewa a nadal mam za mało drewna? Jak zdobyć masywne kłody?
   
 13. Masywne kłody są do produkcji w tartakach tylko podczas zadań na placu imprez i to tylko w etapach w których są potrzebne. Do niczego innego się nie nadają, więc nie ma konieczności ich produkcji.

  Drewno można kupić na rynku lub wyprodukować w tartaku. Najwięcej ofert drewna jest gdy nie jest potrzebne do zadań. Sama się wtedy w nie zaopatruję ponieważ na moim etapie gry ich produkcja jest nieopłacalna.
   
 14. Dziękuję:) Jaki to etap gry?
   
 15. powyżej 75 poziomu,
   
 16. _marchewa_

  _marchewa_ User

  Hejka, mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy. Lepiej stawiać dużo domków czy najpierw inwestować w rozbudowywanie na full tych co już są?
   
  krasnoludek10 likes this.
 17. Moim zdaniem jeśli stawiasz na zysk to rozbudowa już istniejących, duża ilość domków jest z kolei przydatna przy zbieraniu wypadajek w zadaniach tygodniowych.
   
  krasnoludek10 likes this.
 18. _marchewa_

  _marchewa_ User

  dzięki za podpowiedź :)
   
  krasnoludek10 likes this.
 19. Co jest? mam dużo domów a do tej pory wypadło 7 serów z 72
   
 20. T.STARK

  T.STARK User

  A to jest, że sera dostarcza w tym przypadku tylko dany typ mieszkańca czyli robotnicy (znajduje się to w opisie zadania)- zbiór z innego rodzaju mieszkańca budynku nie zalicza.
  Rodzaj mieszkańca ustalasz przy budowie budynku lub możesz zmienić go za pomocą klucza.
  Niektóre budynki mogą mieć tylko 1 z 3 typów mieszkańca.
   
  krasnoludek10 likes this.