Pytania/problemy - wątek do zadawania pytań

Discussion in 'Sekcja Polska' started by Kubek234, Aug 19, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
 1. Mam bardzo ważne pytanie odnośnie rozbudowy budynków na 4 level - który bonus jest najkorzystniej wybrać? Który bonus Wy wybieracie i dlaczego?
   
 2. Hej. Ja przy rozbudowie wybieram najczęściej dochód w postaci zysku z najmu. Wybór opcji na zmniejszenie kosztów energii jest opłacalny tylko w przypadku niewielu budynków, ja minimalizuję te koszty za pomocą ulepszeń 4*.
   
 3. Jak zdobyć więcej niż 3 piekarnie? Bo widzę, że niektórzy mają i po 5 :(
   
 4. Hej, piekarnia jest do zdobycia na którymś z poziomów, nie pamiętam na którym bo to było już dawno, ponadto były jako nagroda w specjalnym zadaniu wielkanocnym. Od ładnych paru lat żadne zadania specjalne się nie pokazują, więc szansa na ich zdobycie jet nikła.
   
 5. A jak jest z ratuszem - im wyższy jego poziom, to tym bardziej wartościowe upominki wypluwa, czy jest to bez znaczenia i na każdym poziomie pluje tak samo?
   
 6. nie zauważyłam zbytniej różnicy, mam 2 gry na różnym poziomie