Witam

Discussion in 'Sekcja Polska' started by myszka212, Jul 27, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
  1. W chwili obecnej nie ma możliwości dodawania sąsiadów/znajomych. :(
    Nigdy nie było i nie ma obecnie żadnych korzyści z ich posiadania, nie było również możliwości przesyłania prezentów, wymiany towarów.
     
    kubaczorek likes this.
  2. T.STARK

    T.STARK User

    Czółkiem, obustronnie lewym i prawym bezkontaktowo;)
    Właściwie to dodawanie znajomych służy chyba tylko prywatnej wymianie wiadomości - można na coś się umówić (może spontaniczną ustawkę na rynku??), ale prywatnych wymian, ani żadnych dodatkowych korzyści z tego nie ma i na nic nowego raczej się nie zapowiada.
    Test poszedł - nie wiem nawet czy to działa, bo raczej nie korzystam - wolę otwartą rozmowę na forum:)
     
    kubaczorek likes this.
  3. Sheyk20

    Sheyk20 User

    Oj to kiepsko. A z drugiej strony może i lepiej - nic mnie nie ominęło, nie ma czego żałować.
    Co do testu - poszedł i doszedł. Niestety zawiesza mi się gra przy próbie odpisania,,, Czyli również w tym momencie wolę rozmowę na forum :)
     
    kubaczorek and amdep like this.
  4. T.STARK

    T.STARK User

    Nie do końca. Można dodać użytkownika forum do korespondencji poprzez wiadomości w grze.
     
    kubaczorek and Lideczka676 like this.
  5. -Aga8001-

    -Aga8001- User

    Aloha :cool: Czy ktoś mnie jeszcze rozpoznaje ? :rolleyes: bo zaglądłam na chwileczkę zwiedzić ''stare śmieci'' :p
     
    kubaczorek and myszka212 like this.
  6. myszka212

    myszka212 User

    Nie wiem czy rozpoznaję...;):D
    Ostatnio Jakaś Aga też mi się przypominała na innym forum...:eek::oops:
     
    kubaczorek and amdep like this.
  7. kotun2222

    kotun2222 User

    Witam,nie byłem blisko rok a tu takie zmiany? Gdzie jest nasz nadzór i wszystko, bo nic nie można wyszukać co było:eek:??
    znalazłem tylko to jedno miejsce:D do którego wstąpiłem:) beż zaproszenia.
     
    kubaczorek and Lideczka676 like this.
  8. T.STARK

    T.STARK User

    Jest zajebiście! Na takie forum czekałem:D Hulaj dusza piekła nie ma - kota nie ma myszy harcują:D
    To kto jeszcze napier (już nie będę taki) dziela w monetki nad domkami?;)

    PS. Chyba zmienię xywę na Pixie, Panie Jinks :cool::D Albo na Dixie:D:D:D
     
    Last edited: Mar 21, 2018
    kubaczorek, amdep, myszka212 and 2 others like this.
  9. Lunari

    Lunari User

  10. amdep

    amdep User

    Gry mi nie szkoda, stanęła w miejscu i znudziła mnie...

    Ale naszego Forum szkoda, bardzo.
    Tyle wątków fajnych, tyle muzyki, zdjęć, obrazków, rozmów na wszelkie tematy... Bardziej dla Forum wchodziłam do gry, niż dla gry... Jak już weszłam, to poklikałam trochę, zresztą jak było gdzie zamieszczać swoje "sukcesy" z gry, to nawet chciało się poklikać...

    No cóż, panta rhei...

    Z "moich" gier Bigpointu tylko Farmerama trzyma się dzielnie. ;)
     
  11. T.STARK

    T.STARK User

    Eceech - jak ostatnio powiedział przywódca naszego kraju: vox populi vox dei
    Łatwiej narzekać niż coś robić - nie ma przeszkód by rozmawiać na tym forum czy dzielić się sukcesami z gry czy to w naszej sekcji czy w ogólnej angielskiej.
    Nikt nie głosuje a później się dziwi że mamy taki rząd a nie inny. Gdzie wasze rankingi i skriny?
     
    kubaczorek likes this.
  12. Rosomack

    Rosomack User

    Trochę mnie nie było. Halo! Jest tu kto? :D
     
    kubaczorek, myszka212 and Lideczka676 like this.
  13. Ja się jeszcze tu kręcę, cały czas z nadzieją, że nasze forum choć trochę ożyje.:(
     
    kubaczorek and Rosomack like this.
  14. T.STARK

    T.STARK User

    Ja tam klikam niezłomnie, ale Ty chyba masz trochę do nadrobienia:p:D
    Gdzieś był Ty i dlaczegóż to powrócił?
     
    kubaczorek likes this.
  15. kotun2222

    kotun2222 User

    Witam,byłem niedawno na samolotach odwiedzinach--tam co najmniej 2 lata nie byłem,im kwietniu ubiegłego roku skasowali nasze forum;):D;Tam potrafili sobie poradzić,sekcji polskiej mają forum i modelatorów naszych którzy prowadzą nadzór dalej zamiast anglików,czy tu nie można było pozakładać nowych działów z naszymi,którzy byli wcześniej?????????
    NOWE FORUM założyć naszej sekcji z nowymi działami i obsługą.:D:D:D
     
    kubaczorek likes this.
  16. kinga5151

    kinga5151 User

    Ja tez tu jeszcze jestem,gram systematycznie,wchodze po 3 razy dziennie a jak jest ewent to czesciej.A teraz czekam na cud , bo nie moge zaladowac dwoch piekarni,obraz robi sie ciemny i nijak nie da sie nic zrobic.Starym zwyczajem wyczyscilam ciasteczka i dalej nic.Do PT nie bede pisac.Jak im nie zalezy na jakosci gry to mnie tym bardziej.Poza tym nie wiem gdzie ich szukac.Dobrze, ze chociaz pol gry jest dostepne to moge sobie poklikac.Szkoda,ze to wszystko tak sie skaczylo,ja tez wspominam milo forum i naszych Modow.Pozdrawiam wszystkich klikajacych Burmistrzow.
     
    kubaczorek likes this.
  17. kapiurb9

    kapiurb9 User

    Pole gry jest podzielone na kilka mniejszych. Na jakie? mam 22lvl czego mam się spodziewać i kiedy?
     
    kubaczorek likes this.
  18. myszka212

    myszka212 User

    Cieszę się, że Cię "widzę":)
    Aniu, co za radość:) Cały czas wspominam nasze forum.
    Ale jeżeli i Ty i Rosomaczek jesteście tutaj, to może zaglądniecie na farmę...nie mam z kim rozmawiać:(. A bardzo brakuje mi tego.
    Pozdrawiam serdecznie wszystkich:)
     
    kubaczorek, Rosomack and amdep like this.
  19. T.STARK

    T.STARK User

    Na cud nie trzeba czekać ani do PT pisać czy ich szukać. Mi też czasami tak się zdarza - odpalam grę na innej przeglądarce - problem znika i wracam do docelowej.

    A za moderatorami osobiście nie tęsknię. Wszystkie informacje są dostępne w FAQ, a z innymi problemami można polegać na doświadczonych graczach, którzy mają częściej większą wiedzę od nich i to w większości przypadków. Zwykle były to osoby, które brak swojej wiedzy czy brak umiejętności rozwiązania problemu z użytkownikiem potrafili rozwiązywać tylko wręczaniem kar i banów lecząc tym swoje życiowe kompleksy. Co można było u nich docenić to trud prowadzenia forum i dostarczanie bieżących informacji o grze, co akurat cały czas jest dostępne.
     
    kubaczorek and amdep like this.
  20. amdep

    amdep User

    :)
    Bardzo się cieszę, że Ty się cieszysz - mało kto o mnie już pamięta... :)
    Problem w wchodzeniem na fora Bigpointu polega na tym, że trzeba najpierw wejść do gry. ;) A jeśli chodzi o to Forum, to oczywiście jest to tylko cień, naszego dawnego tutejszego Forum...
    Tutaj było znacznie fajniej, niż na Forum Farmy - tam jest za duży tłum, a tu było jak w sam raz... Ale żeby Ci pokazać, czym się teraz zajmuję, idę tam... ;)
    Tam jest wszystko po polsku i mam swój kącik...

    EDIT:
    I po co ja tam poszłam... tu nie ma (chyba) moderacji, co dotychczas uznawałam za wadę (użytkownicy for bywają różni) i mogłabym tutaj pokazać Ci moją zabawkę...
     
    Last edited: May 30, 2018
    kubaczorek likes this.