Změny všeobecných obchodních podmínek

Discussion in 'Česká sekce' started by tassie-devil, Aug 3, 2017.

Dear forum reader,

if you’d like to actively participate on the forum by joining discussions or starting your own threads or topics, please log into the game first. If you do not have a game account, you will need to register for one. We look forward to your next visit! CLICK HERE
Thread Status:
Not open for further replies.
 1. Změny všeobecných obchodních podmínek od 1. srpna 2017

  Vážení hráči,
  Společnost Bigpoint bude od 1. srpna 2017 uplatňovat změny všeobecných obchodních podmínek. Rádi bychom vysvětlili, jaké změny byly provedeny a proč.


  FAQ

  Otázka: Změna ovlivňuje všechny hráče?

  Odpověď: Změna bude mít vliv na všechny herní účty, které jsou registrovány společností Bigpoint Inc. Hráči, kteří se zaregistrovali u společnosti Bigpoint GmbH, zůstávají nedotčeni, a proto nebudou požádáni, aby souhlasili s GTC znovu.
  Otázka: Jaké změny se změní na VOP?
  Odpověď: Změna smluvního partnera, místo příslušnosti, platné právo. Po provedení interní restrukturalizace byly všechny herní účty registrované pod společností Bigpoint Inc. převedeny na naši německou společnost Bigpoint GmbH. Novým smluvním partnerem pro Vaši smlouvu s uživatelem hry je nyní společnost Bigpoint GmbH v Hamburku a změnilo se také místo příslušnosti a platné právo pro uživatelské smlouvy.◦ Všechna ostatní ustanovení VOP zůstávají nedotčena.
  Otázka: Musím souhlasit s novým VOP?
  Odpověď: Ano, jsme povinni vás požádat, abyste výslovně souhlasili s aktualizovaným VOP. Okno GTC se tedy ve hře objeví od 1. srpna 2017 a musíte se s nimi dohodnout, než budete moci pokračovat v hraní našich her.
  Otázka: Co se stane, když nepřijímám VOP?
  Odpoveď: Jakmile tyto VOP vstoupí v platnost, můžete se s nimi rozhodnout nesouhlasit. To však znamená, že již nebudete moci hrát naše hry.
   
  Last edited by moderator: Aug 4, 2017
Thread Status:
Not open for further replies.